NAŠE SLUŽBY

Přepisy aut, přihlášení vozidel dovezených z EU, USA, Kanady a UAE

Jednání s úřady je vždy během na dlouhou trať. Při návštěvě registru vozidel si musíte vždy vyčlenit dostatek času, protože fronty bývají dlouhé, a může trvat dlouho, než se vůbec dostanete na řadu. Jenže pokud nastane situace, kdy na úřad prostě musíte, tak není jiného zbytí. A ač se to nezdá, jako vlastník vozidla toho musíte vyřizovat celkem dost. Jakákoliv změna, která se musí zapsat do technického průkazu, se musí provést na úřadě. Takže pokud vozidlo přelakujete na jinou barvu, přidáte tažné zařízení, přestavíte na LPG pohon nebo provedete jiné konstrukční změny, musíte si změny nechat zapsat do technického průkazu. Stejně tak pokud vám skončí leasing a vozidlo přechází do vašeho vlastnictví. Úřadu se nevyhnete ani, když ztratíte registrační značky. Další co se vám také může běžně stát je ztráta technického průkazu.

Pokud se vám nechce trávit spoustu času čekáním a vyřizováním, svěřte vše potřebné nám. Na základě plné moci vše vyřídíme za vás. Nabízíme zprostředkování vystavení nových RZ za ztrátu nebo poškození, duplikátu TP nebo ORV za ztrátu nebo poškození, ukončení leasingu v TP – provedení výmazu vlastníka a uzavření nového pojištění a dalších změn v TP např. změna barvy, tažného zařízení, zapsání pohonu vozidla na LPG.

JAK POSTUPOVAT?

  • Kontaktujte nás, sdělíme Vám, jaké doklady zajistit pro požadovanou změnu, nebo přihlášení.
  • Po zajištění veškerých potřebných dokladů a podepsání plných mocí (viz. dokumenty ke stažení) k danému úkonu, si domluvíme způsob předání, který Vám nejlépe vyhovuje:
    • Vyzvednutí v sídle Vaší firmy, v místě Vašeho bydliště nebo v místě dle vzájemné dohody.
    • Zaslání poštou nebo messengerem.
    • Osobně, na adrese: Korunní 2569/108, Praha 10, 101 00.
  • Po provedení změny, nebo zápisu v registru vozidel, obdržíte doklady požadovaným způsobem zpět.
Osobní kontakt ani návštěva registru není nutná, veškeré podklady lze zasílat poštou či kurýrní službou. Hotové doklady se k Vám vrací obratem. Šetřete své nervy a kontaktujte nás. Jsme zde pro Vás.