POVINNÉ RUČENÍ

Přepisy aut, přihlášení vozidel dovezených z EU, USA, Kanady a UAE

Snížíme cenu vašeho povinného ručení

Převedeme vám bonusy bez nutnosti jejich dokládání. Během 5 minut vám na povinném ručení i havarijním pojištění ušetříme tisíce korun. Transparentně a bez skrytých poplatků.

Chcete i vy platit za povinné ručení platit jenom tolik, kolik musíte? Pošlete proto poptávku na e-mail info@prihlasenivozidel.cz a připojte kopii velkého technického průkazu Vašeho vozidla a my Vám nezávazně a zdarma provedeme aktuální kalkulaci Vašeho autopojištění.

3 kroky k výhodnému pojištění Vašeho vozu

  1. Pošlete nám parametry svého nebo vyhlédnutého vozidla. Nebo nám je povězte po telefonu. Třeba z autosalonu nebo bazaru.
  2. Během 5 minut zjistíme, která pojišťovna vám na povinné ručení či pojištění poskytne nejlepší podmínky – a sdělíme vám konečnou cenu.
  3. Vybrali jste si ? Novou pojistku připravíme během pár minut. Podepíšete ji na dálku, z pohodlí vaší kanceláři, domova nebo autosalonu.

Není povinné ručení jako povinné ručení. Levné povinné ručení může znamenat víc škody jak užitku. Nabízíme levné povinné ručení pouze od TOP společností na českém trhu.

Víme, která pojistka je výhodná pro rodinné auto do města, pro firemní vůz nebo vozidlo živnostníka. Pojištění vám připravíme na míru – dle vašich potřeb a očekávání.

Díky rozsáhlému počtu realizovaných smluv pro vás s konkrétní pojišťovnou dohodneme slevu, na kterou byste běžně nedosáhli.

Nabízíme produkty pouze od předních českých pojišťoven. Naše služby jsou určeny běžným zákazníkům, podnikatelům i firmám:

Povinné ručení i havarijní pojištění za rozumnou cenu

Stačí 5 minut a ušetříte až několik tisíc ročně. Ozvěte se nám.

Volejte: +420 605 133 177, pište: info@prihlasenivozidel.cz